Menu
Tiskové řešení pro každého Konica Minolta
Tiskové řešení pro každého Konica Minolta
Tiskové řešení pro každého Konica Minolta
Tiskové řešení pro každého Konica Minolta

Případová studie

iDOC v praxi - za 4 roky ušetří Kovárna VIVA Zlín, spol. s r.o. téměř 350.000,- Kč

Ještě na konci roku 2008 bylo ve firmě 30 tiskových zařízení různých značek a technologií. Důsledkem této systémové nejednotnosti byly vysoké náklady a vysoké nároky na údržbu a správu celého tiskového systému.

Zadání managementu bylo tedy jasné: snížit náklady, centralizovat a zpřehlednit tvorbu tiskových nákladů a zabezpečit přístup k zařízením z důvodu zamezení neoprávněným tiskům.

Výsledky iDOC analýzy a následné implementace: snížení počtu tiskových zařízení z 30 na 7, předpokládané snížení nákladů na tiskový systém o 16 % tj. za 4 roky o 350.000,- Kč.

Jedním z nejmodernějších softwarových nástrojů, využitých v optimalizovaném tiskovém systému v Kovárna VIVA Zlín, spol. s r.o., je systém zabezpečeného tisku eSETq. Díky identifikačním kartám, které užívají zaměstnanci např. i pro identifikaci při vstupu, lze neautorizované osobě odmítnout výkon, detailně sledovat tvorbu tiskových dokumentů a využívání jednotlivých zařízení i další parametry.

Ing. Martin Vančura - finanční ředitel Kovárna VIVA Zlín, spol. s r.o.:

„Optimalizační analýza iDOC nám ušetří 16% nákladů a přinese i v budoucnu další úspory díky outsourcingu tiskových služeb. To vše při podstatně vyšším uživatelském komfortu pro zaměstnance. Víme, co a kdo tiskne a kolik nás to stojí."

Potřebujete poradit?


Naši klienti